Mēs – Talsiem un novadam

Talsos jaundibinātā politiskā partija „Mēs – Talsiem un novadam” plāno ieviest pārmaiņas pašvaldības darbā, lai uzlabotu novada iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Nevēloties samierināties ar iedibināto lietu kārtību, kāda pastāv Talsu novada pašvaldībā, šā gada 25. februārī, pulcējot 217 aktīvus Talsu novada iedzīvotājus, tika nodibināta jauna politiskā partija “Mēs – Talsiem un novadam”. Partija ir reģistrēta politisko partiju reģistrā un piedalīsies Talsu novada domes vēlēšanās šā gada 3.jūnijā.

Partija “Mēs – Talsiem un novadam” apvieno jaunus cilvēkus, profesionāļus un pieredzējušus nozaru speciālistus, lai nodrošinātu ilgtspējīgu izaugsmi Talsu pilsētā un novadā, ņemot vērā iedzīvotāju intereses.

Par partijas valdes priekšsēdētāju ir ievēlēts viens no tās dibinātājiem zvērināts advokāts Edgars Zelderis.

Jaundibinātās partijas valdes locekļu vidējais vecums – 34 gadi, turklāt starp dibinātājiem ir speciālisti uzņēmējdarbībā, jurisprudencē, ekonomikā, kultūra, sportā, izglītībā un tūrismā.

„Jauniem cilvēkiem ir vairāk jāiesaistās pilsoniskās aktivitātēs un jāuzņemas iniciatīva un atbildība, lai, liekot lietā savas zināšanas, pieredzi un gara spēku, ieviestu pārmaiņas, kas uzlabotu novada iedzīvotāju dzīves kvalitāti.” uzsver “Mēs – Talsiem un novadam” valdes priekšsēdētājs  zvērināts advokāts Edgars Zelderis. “Talsos un novadā ir daudzas samilzušas problēmas – sākot no bažām par korupciju pašvaldības iepirkumos un komunālo uzņēmumu darbībā, līdz bērnu laukumu trūkumam. Risināt tās ir iespējams tikai kardināli, mainot politisko pārstāvniecību domē. Partijā esam jauni un mūsdienīgi domājoši cilvēki, kas vēlas pārmaiņas un ir gatavi strādāt. Nepieciešami jauni spēki, zināšanas un mūsdienīga pieeja domes darbā.”

Šobrīd situācija Talsu novada pašvaldībā ir vērtējama kā kritiska vairākās jomās. Esošā domes vadība nespēj nodrošināt kvalitatīvu pārvaldību pašvaldības iestādēs un uzņēmumos, ko apliecina arī daudzie Valsts kontroles un citu valsts iestāžu konstatētie pārkāpumi. Tiek ignorēti iedzīvotāji un viņu iniciatīva dažādu projektu ietvaros. Tāpat domes vadības nevērības pilnā attieksme pret cilvēkiem un īstermiņa redzējums ar katru dienu veido arvien lielāku plaisu starp pašvaldību un novada iedzīvotājiem

Viena no partijas prioritātēm ir nodrošināt dialogu, lai ikviens varētu aktīvi iesaistīties pašvaldībai svarīgu lēmumu pieņemšanā un tiktu ņemtas vērā kopīgas intereses, uzmanības centrā izvirzot novada iedzīvotājus, kuri ir pelnījuši iespēju veidot savas pašvaldības nākotni un virzīt pozitīvas pārmaiņas, kas ļautu lepoties ar Talsu pilsētu un novadu kopumā.

Ar partijas darbību, priekšvēlēšanu programmu un deputātu kandidātiem iedzīvotāji var iepazīties partijas mājas lapā un partijas sociālo mediju vietnēs.

2017-04-25T18:33:12+00:00