Izmaiņas partijas vadībā

28. maijā no partijas valdes priekšsēdētāja amata atkāpies partijas dibinātājs Edgars Zelderis​, vienlaikus noliekot arī Talsu novada domes deputāta pilnvaras.

Partijas darbu turpmāk vadīs “Mēs – Talsiem un novadam” valdes locekle un deputāte Ilva Norenberga, kas par galveno prioritāti turpmāk uzskata iesāktā darba turpināšanu, saglabājot partijas galveno uzvedumu – godīgas, mūsdienīgas un pārskatāmas pārvaldības ieviešanu Talsu pašvaldības darbā.

“Pārmaiņas partijas vadībā nesīs jaunas iespējas un izaicinājumus, kam esam gatavi. Esam guvuši lielu pieredzi, apliecinājuši savas spējas un ceram uz lielāku mandātu skaitu nākamajās vēlēšanās, lai spētu nodrošināt iedzīvotāju gaidītās pozitīvās pārmaiņas novadā”, uzsver Ilva Norenberga.

Jāatgādina, ka iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās Talsu novadā bija lielākais vēlētāju aktivitātes kāpums valstī. Partija “Mēs – Talsiem un novadam” guva otro labāko rezultātu, saņemot 3 deputātu vietas, savukārt, Edgars Zelderis – lielāko vēlētāju atbalstu, kļūstot par 4. jaunāko (33 gadi) mēru no visām 119 pašvaldībām Latvijā.
Tomēr Talsu novada domē pārstāvēto partiju sadrumstalotība nespēj nodrošināt stabilu domes darbu. Gadu pēc ievēlēšanas amatā 12 deputāti ar otro mēģinājumu atcēla no amata toreizējo mēru Edgaru Zelderi, šogad tie paši deputāti tādā pat veidā gāza no krēsla pašu savulaik Zeldera vietā iecelto Daini Karolu (LZS).

Zelderis savu aiziešanu pamato ar jauniem personīgiem izaicinājumiem un ir pārliecināts par partijas turpmāko attīstību:
“Partija “Mēs – Talsiem un novadam” turpinās darbu un būs vēl aktīvāka un spēcīgāka. Tās komandai turpina pievienoties profesionāli un pieredzējuši cilvēki. Es ticu, ka nākamajās pašvaldību vēlēšanās 2021.gada jūnijā “Mēs – Talsiem un novadam” iegūs vēl vairāk deputātu vietas domē un būs spēcīgs politisks spēks.”

No sirds pateicamies Tev, Edgar, par nesavtīgo darbu novada labā!

E.Zeldera vietā Talsu novada domes deputāta amatu turpmāk ieņems Kalvis Kalniņš.

2020-06-01T17:53:20+00:00