Lielā Talka Talsu novadā

Partijas “Mēs – Talsiem un novadam” biedri ar saviem draugiem un ģimenēm par vienu no talkošanas vietām bija izvēlējušies Talsu Dendroloģisko parku un tā apkaimi no Jaunatnes ielas līdz apvedceļam. Lielās Talkas koordinatoru sagādātajos maisos varēja ielikt ne tikai ierastās skārda bundžas, plastmasas un stikla pudeles, bet arī no telpu vai mājokļu remontiem pārpalikušos būvmateriālus, izmantotos darbarīkus, visdažādākos sadzīves priekšmetus un santehnikas iekārtas. Varēja secināt, ka cilvēki apzināti meža malu bija izvēlējušies par atkritumu izgāztuvi.

Lielās Talkas ietvaros partijas „Mēs Talsiem un novadam” biedru grupa talkoja Latvijas Valsts Mežā, ceļa posmā Ģibuļi – Līči. Pāris stundu laikā tika savākti neskaitāmi maisi ar visa veida sadzīves atkritumiem, bet par dienas jaudīgāko atradumu tika atzīts atrastais gludeklis. Tas ir apbrīnojami, ko cilvēki bez sirdsapziņas pārmetumiem spēj izmest mežā.

Šogad Lielā Talka ietvaros tika talkots arī Balgales pagastā futbola trenera Aivara Eņģeļa uzraudzībā. Pie sporta un atpūtas centra kopīgiem spēkiem tika izrakta tāllekšanas bedre un savestas kārtībā arī skrejceļa malas. Lielās Talkas projekts ne tikai iedvesmo uz sakopšanas darbiem, bet arī ļauj arī labiekārtot savu tuvāko teritoriju un apkaimi.

2017-05-02T19:05:10+00:00