Pašvaldību vēlēšanas

Pēc pēdējo nedēļu notikumiem gribas atzīt, ka šobrīd pāri novadam plosās īsts varas cīņu tornado, kas negaidīti parādās un vienaldzīgi iznīcina visu, kas trāpās pa ceļam – nešķirojot, neplānojot un nedomājot uz priekšu. Galvenais mērķis ir „noslaucīt” no ceļa astoņkāji, kas „izpleš taustekļus arī Talsos”, citējot informatīvo materiālu, ko novadnieki loterijas izlases veidā saņēma savās pastkastēs š.g. 31. jūnijā.

Atskatoties uz priekšvēlēšanu laiku, jāatzīst, ka plānotās prognozes ir piepildījušās un esošo spēku cīņa par varas saglabāšanu bija paredzama. Vienīgais, kas izpalika – ūsu, briļļu un radziņu piezīmēšana mūsu plakātiem. Visiem zināms, ka politika ir „netīra” cīņa, kurā atļauti visdažādākie ieroči. Apbrīnojami ir tas, cik daudz enerģijas, laika un naudas cilvēki patērē dažādu „dzeltenās preses” cienīgu faktu meklēšanai, publiskošanai un savu reklāmas materiālu „izbīdīšanai” priekšplānā, tajā pašā laikā četru gadu darbu plānos ietverot solījumus par godīgumu, taisnīgumu un nesavtīgi cildeniem darbiem.

Esam gatavi, ka, stingri pieturoties saviem dzīves principiem un uzstādījumiem, beigās paši tiksim dēvēti par neliešiem un varaskāriem aligatoriem. Var izplūst neskaitāmās alegorijās un salīdzinājumos, bet uzskatam, ka cilvēkus jāvērtē pēc padarītā, nevis apjomīga vārdu krājuma vai mākas manipulēt.

Partijas „Mēs – Talsiem un novadam” programmā nav sasolīta nākotnes „zelta dzīve”, jo neesam burvji, bet gan novadnieki, kas gatavi strādāt ieguldot savas zināšanas un uzkrāto darba pieredzi. Talsu novads ir mūsu mājas, ko cienām un mīlam.
Motivācija pārmaiņām ir arī mūsu bērni, jo vēlamies, lai viņi būtu lepni par savu pilsētu, pagastu un novadu, kurā mācīties, strādāt un turpināt ģimenes tradīcijas.

Jau šodien Talsu novada iedzīvotājiem ir iespēja izdarīt savu izvēli un viena vienīga balss vai pat tikai viens krustiņš var mainīt visu novada nākotni.

Varam tikai vēlreiz aicināt Talsu novada iedzīvotājus būt tālredzīgiem, pašpārliecinātiem un neļauties dažādu negodīgu politisko cīņu intrigām.

2017-06-02T08:21:20+00:00