Priecājamies par iedzīvotāju aktivitāti un sveicam jaunos biedrus!

Trešdien, 11. jūlijā tika aizvadīta tikšanās ar gāzto Talsu novada domes priekšsēdētāju Edgaru Zelderi, deputātiem Ilvu Norenbergu un Lauri Pīlēģi no partijas „Mēs – Talsiem un novadam”. Priecājamies par plašo atsaucību (ieradās vairāk kā 100 iedzīvotāji) un enerģisko diskusiju, kas norāda uz to, ka Talsu novada iedzīvotājiem NAV vienalga, kas notiek viņu novadā!

Tikšanās laikā I. Norenberga iepazīstināja ar padarītajiem darbiem novada labā, E. Zelderis izklāstīja īstenotās shēmas un sarežģīto darba norises gaitu Talsu novada domē, savukārt L. Pīlēģis sniedza skatu nākotnē, kādus darbus ievēlētie deputāti no “Mēs – Talsiem un novadam” turpinās attīstīt. Pasākuma noslēgumā apmeklētājiem bija iespēja pievienoties “Mēs – Talsiem un novadam” biedru pulkam. Šo nozīmīgo lēmumu pieņēma 26 aktīvi un uzņēmīgi novada iedzīvotāji, par ko esam ļoti priecīgi!

Šādas tikšanās tiks organizētas arī turpmāk, tādēļ aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai mūsu facebook lapā Mēs – Talsiem un novadam, mājas lapā www.talsiemunnovadam.lv, kā arī sazināties ar Edgaru Zelderi, Ilvu Norenbergu un Lauri Pīlēģi personīgi!

2018-07-13T13:24:00+00:00