Zelderis 13. Saeimas vēlēšanās nestartēs

Sveiciens visiem,

šodien ir pēdēja diena deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanai 13. Saeimas vēlēšanām. Tā kā daudzi no Jums Talsu novada domes vēlēšanās pagājušajā gadā uzticēja savu balsi man, vēlos publiski darīt zināmu savu lēmumu attiecībā uz dalību Saeimas vēlēšanās.

Pēdējo mēnešu laikā, īpaši pēc zemiskās nodevības un manas gāšanas no Talsu novada domes priekšsēdētāja amata šī gada 28.jūnijā, esmu saņēmis vairākus piedāvājumus (tostarp no 4 valsts līmeņa politiskiem spēkiem – partijām vai to apvienībām) startēt 13. Saeimas vēlēšanās, ieņemot vismaz 2.vietu sarakstā Kurzemes vēlēšanu apgabalā. Ar šādu kārtas numuru attiecīgo politisko spēku sarakstos pastāv ļoti liela iespēja iekļūt Saeimā.

Patiesi novērtēju izrādīto atzinību un nenoliedzu, ka iespēja strādāt Latvijas Republikas parlamentā ir politiski kārdinoša, tomēr pēc pārdomām, atsevišķu iedzīvotāju viedokļu uzklausīšanas un sarunām ar mūsu partijas „Mēs – Talsiem un novadam” valdi un cilvēkiem esmu pieņēmis lēmumu nestartēt 13. Saeimas vēlēšanās un palikt Talsos.

Galvenais iemesls – nepadoties un cīnīties par tiem mērķiem, principiem un ideāliem, kuru dēļ pirms pusotra gada dibinājām partiju: nodrošināt godīgu, profesionālu, uz iedzīvotāju interesēm vērstu darbu Talsu novada pašvaldībā. Lai to pilnvērtīgi paveiktu, man jābūt šeit, nevis kur citur.

Ne mazāk svarīgs ir lielais atbalsts un uzticība, ko iedzīvotāji devuši man un mūsu partijai. Jūs ievēlējāt mani, Lauri Pīlēģi un Ilvu Norenbergu par Talsu novada domes deputātiem. Iegūstot 3 vietas domē, bijām 2.vietā no 8 partijām. Piešķīrāt man visvairāk plusiņus un balsis no visiem 144 deputātu kandidātiem. Mūsu partijas aktivitāšu dēļ Talsu novada vēlēšanu apmeklētība kāpa par 11,49%, kas bija lielākais aktivitātes lēciens starp visiem 119 novadiem un pilsētām.

Esmu pārliecināts, ja nebūtu partijas „Mēs – Talsiem un novadam”, nekas nebūtu mainījies, savu darbību domē izvērstu Vilsona banda un tādām partijām kā Nacionālā apvienība, JKP un ZZS, kas bija iedibinātās šķērdēšanas aktīvi pretinieki, šajā sasaukumā nebūtu iespējas nonākt pie varas.

Neskatoties uz to, ka šobrīd vairums tā saucamo politiķu savas personiskās intereses virza augstāk par iedzīvotāju vajadzībām, atļaušos apgalvot, ka ļoti īsā laikā esam izdarījuši daudz, kopīgi ar iedzīvotājiem mēs esam izkustinājuši šķietami neizkustināmo. Un tieši pārmaiņu iespējamība liek nesalūzt un nepadoties, aktīvi un konstruktīvi turpināt strādāt novada labā un sekot līdzi katram solim tiem, kas mani nelietīgi nodeva un sagrāba varu. Nekas nav beidzies! Un es joprojām ticu, ka nākotnē labais uzvarēs slikto.

Turklāt attiecībā uz Saeimas vēlēšanām – pilnībā piekrītu laikraksta “Talsu Vēstis” žurnālistes M.Jankelevičas nesen paustajam: domāsim un iesim vēlēt, neļaujot pie varas grožiem nonākt tiem, kuri tur bijuši līdz šim, jo mūsu valsts nevar turpināt kā līdz šim!

Ar cieņu,

politiskās partijas “Mēs – Talsiem un novadam” valdes priekšsēdētājs Edgars Zelderis

2018-08-07T13:26:38+00:00